Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın potansiyelini keşfederek, bu gücü kendi markanıza dönüştürmenin zamanı geldi. İşte tam da bu noktada doğru adres biziz.

Şirketinize özel belirlediğimiz sosyal medya planı, özgün içerik ve kaliteli görseller ile yeni müşteriler kazanmanızı sağlarken, aynı zamanda dijital mecrada trafiğinizi de hızla artırmış oluyoruz.

Biz sadece sosyal medya hesaplarınızı izlemiyoruz, bütçeniz doğrultusunda sosyal medya reklamlarını da sizler için en etkili şekilde yönetiyoruz.

Satın almanın en etkili platformu olan sosyal medyada markanızı parlayan bir yıldız haline getiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Bir posttan daha fazlası, büyüleyici görseller ve nokta atışı caption alt yazılar ile müşterilerinizin kalbini çalıyoruz.Tüm içerikleriniz için farklı bakış açıları sunuyoruz, içeriğinizi dilerseniz biz oluşturuyoruz, yapılmamışı yaparak sosyal medyada göz alıcı olmanızın yolunu açıyoruz.

Influencer Marketing

Satışın ve marka bilinirliliğin yeni nesil pazarlama yöntemi Influencer Marketing ile henüz tanışmadınız mı? O zaman tanışma size biz tanıştırıyoruz.

Tavsiye ile satışın yani geleneksel pazarlamanın evrilmiş yeni versiyonu influencer marketing ile tüketicinin doğal alanına girerek onları takip ettiği isimlerin tavsiyeleri ile buluşturuyoruz.

Biz marka ve stratejilerini iyi okuyor, doğru marka ile doğru influencer’ı buluşturuyoruz. Dijital dünyanın yeni kanaat önderleri influencerların gücünden yaralanarak markanızın gücüne güç katıyoruz.

Günümüzde pazarlama iletişiminin en önemli araçlarından biri olan influencer etkinlikleri ve iş birlikleri; iş ortaklarımızın hedef kitlelerine ürün, hizmet ve faaliyetlerini derinlemesine anlatabilmesi, tanıtabilmesi, hedef kitleleri ile etkileşimini arttırması, kalıcı ilişkiler geliştirmesini ve deneyim yaşatması için oldukça önemli.

Etkinlik yönetimi kapsamında; iş ortaklarımızın hedef kileleri ile ortak bir dil yakalayacakları, hedeflerini başarıyla gerçekleştirebilecekleri, imajlarına ve itibarlarına yüksek katkı sağlayacak, mesajlarını doğrudan ulaştırabilecekleri en uygun ve verimli etkinlikleri tasarlıyor ve nokta atışı isimler ile hayata geçiriyoruz.

Open chat