Dijitalde Varoluş Stratejisi
Web Sitesi Tasarımı
Dijital Reklam Yönetimi
E Ticaret Danışmanlığı
İçerik Oluşturma
Toplu E-mailing
Mobil Pazarlama

Artık beklemeyi göze alamazsınız. Gelirinizi dijital pazarlamanın etkili dönüşleri ile daha da artırmayı planlıyorsanız, işte o gün bugün.

Nokta atışı adresleri hedef alarak, analitik ve yaratıcı bakış açımız ile size en faydası olan dijital pazarlamanın anahtarını veriyoruz.

Yeni dünyanın en iyi geliştirilmiş açık pazarlama yönteminin önde gelen takım oyuncuları internet, sosyal medya ve mobil platformlarını en doğru ve en etkin biçimde kullanıyoruz.

Dijital pazarlamaya yeni bir yön çiziyoruz ve dijitalin gücünü sonuna kadar kullanıyoruz.

Toplu E- Posta

Eposta pazarlaması, tıpkı diğer sosyal medya pazarlaması ve diğer tüm internet pazarlama yöntemleri gibi hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır. Yatırım getirisi açısından en iyi dijital pazarlama kanalı olmayı koruyor , doğru hedef kitle, mobile uygun optimize edilmiş ve hedef kitlenize uygun özel tasarım ve önemsiz dosyasına düşmeyen “No Spam” misyonumuz ile mailinizi önemsize düşürmeden kampanya ve duyurularınızı binlerce kişiye ulaştırıyoruz.

Mobil Pazarlama

Sizi müşterilerinizin cebine sokuyoruz. SMS ile mobilde kolayca kişiselleştirilmiş içerikler hazırlıyoruz, yeni kullanıcılar kazandırıyoruz, davranışlarını analiz ediyor ve hareket halindeki müşterilerinizin ilgisini anında çekiyoruz.

E Ticaret Danışmanlığı

Dijital dünyadaki mağazalarınızı açıyor ve yönetiyoruz.

Sistemi oluşturup, ürününüzü kendini satar hale getiriyoruz.

E-ticaretin olmazsa olmazlarını çok iyi biliyor; çok kanallı pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destek ve kampanya yönetiminde size hizmet veriyoruz.

Sistemi oluşturuyoruz ve ürününüzü kendini satar hale getiriyoruz

Open chat